Náš svatební den
4. 8. 2017 / Začátek ve 14 hodin

Obřad i párty bude zde:


Kdy a kde

Obřad se bude konat ve 14 hodin v evangelickém kostele, po něm se hosté přesunou na zahradu vedle, kde se bude slavit, bude hudba, jídlo, pití, prostě všechno, co by nemělo na svatbě chybět. Vemte si nějaké pohodlné oblečení a dámy hlavně boty na přezutí, v jehlách to na zahradě nebude nic moc.

Na místo můžete přijíždět kolem 13. hodiny, budete mít tak čas na to, abyste se ubytovali ve škole, nebo případně postavili stan.

Pro děti zde bude bazének, pískoviště a trampolína, takže pokud děti máte, určitě je můžete vzít s sebou, nudit se snad nebudou.


Program dne

14.00 obřad

15.30 focení (nejdřív všech, poté rodina) - 
hosté se přesouvají na zahradu

16.00 focení novomanželů

17.00 - irská hudba

19.00 - irská hudba

21.00 házení kytky...To jen abyste věděli, na co se můžete těšit.

Časy jsou pouze orientační, mohou se ještě změnit. 

Ubytování

Kdo se rozhodnete, že na naší svatební párty zůstanete do soboty (nebo do neděle), je možnost přespat ve škole na návsi v Hradišti. Určitě si s sebou ale vezměte spacák a raději i karimatku. Postele jsou v omezeném počtu. Kdo chce, může si vzít i stan, na něj místo bude taky!

Pro ty z Vás, kteří nebudete chtít (nebo moct) večer řídit, ale stejně byste radši spali ve své posteli doma, zajistíme řidiče, který vás tam odveze. V den svatby se dozvíte, kdo to je. 

DEJTE NÁM PROSÍM CO NEJDŘÍVE VĚDĚT, KDO BY JSTE CHTĚL ODVÉST, ABYCHOM VĚDĚLI, KOLIK VÁS BUDE.

Jsou tu nějaké maminky, které budou chtít přespat i s dětma? Pokud chcete mít soukromí, napište mi co nejdříve, něco vymyslíme.

Vzhledem k tomu, že ve škole možná budou spát i nějaké maminky nebo rodiny s dětmi, prosíme Vás, abyste se tam chodili opravdu jen vyspat a nedělali zbytečný hluk. Díky!


Dary

Protože máme domácnost už zařízenou a byt celkem malý, chtěli bychom vás poprosit, abyste nám nekupovali žádné spotřebiče a další prostorné dary. Zvířátka máme rádi, ale doma je taky nechceme.

Pokud nás chcete něčím obdarovat, budeme rádi za každou finanční částku, kterou použijeme na zaplacení svatebního dne a dalších určitě užitečných věcí. :)


Budeme rádi, když se svatba obejde bez únosu nevěsty a dalších tradic.

Děkujeme!

Ještě něco Vás zajímá?

Napište nám.

rebekakucer@gmail.com

zdenek.kysilko@gmail.com